Розпочинаємо продаж квартир в ЖК Синергія Київ

24 Вересня 2021

Збудували комфортне передмістя. Відтепер, будуємо і Київ.ЖК "Синергія Київ" це перший проєкт Будівельної групи Синергія у столиці. 

 

В єдиному концептуальному просторі об’єднане усе, що надихає на творчість, самореалізацію, комфортне щоденне життя та відпочинок.

 

Функціональні квартири з чарівними краєвидами, підземний паркінг, власна інфраструктура прямо в будинку та затишні двір-парки за стандартами Синергії стануть точкою відліку комфортного життя для майбутніх мешканців. 

 

Поруч з ЖК Синергія Київ зручна транспортна розв'язка, 2 станції метро, парк та декілька озер з зонами пляжного відпочинку. 

 

Вартість квадратного метру на старті продажів — всього 28.000 грн, проте вона збільшується з кожною проданою квартирою. 

 

Будівельна група Синергія провідна девелоперська компанія Київської області, в портфелі якої 10 проєктів на різних етапах будівництва. Це житло комфорт- та бізнес-класу, а також об’єкти соціальної інфраструктури дитячий садочок і інноваційна школа-ліцей. Ми зводимо не просто будинки, а цілісні екосистеми з усім необхідним для комфортного життя, роботи та дозвілля.

 

Саме такою буде й Синергія Київ. Щоб дізнатися про наявні планування, залиште заявку на сайті, і ми відповімо протягом 15 хвилин.

 

Поділитися:
Замовити зворотній дзвінок