ЖК Синергія Київ: зберігаємо баланс між природою та інфраструктурою

30 Вересня 2021

Розповідаємо про ідею та концепцію проєкту.

 

Золото осіннього лісопарку, прозора блакить води і тиша навколо. 

Думаєте, це можливо тільки за містом? 

Синергія Київ — це осередок природи серед міського життя. Місце, де прокидаєшся на світанку, і проходиш тінистими променадами прямо до озера з золотавим піском і величними деревами навколо. 

Концепція Синергії Київ базується на балансі між природою та інфраструктурою. Комплекс складається всього лиш з двох будинків, розташованих під кутом один до одного. Тож, з ваших вікон буде видно не життя в сусідській квартирі, а величні панорами Дніпра та зелені схили центральної частини Києва. А між будинками комплексу ми облаштуємо зелені променади та затишний двір-парк. 

 

Проте, наш досвід та світові тренди свідчать, що самих лише квадратних метрів недостатньо для комфортного життя. Проєкт забудови має передбачати комплексний розвиток території і насичений мікс сервісів для роботи та дозвілля. 

Саме тому, інфраструктура Синергії Київ організована за принципом «вертикального міста» — все необхідне є всередині. Мешканці комплексу матимуть власні крамниці, фітнес-клуби, кафе та дитячі садочки прямо на першому поверсі комплексу.

Стежте за нашими оновленнями в соцмережах, щоб дізнатися більше про Синергію Київ та її переваги. А щодо квартир — залишайте заявку на сайті або дзвоніть за номером 0442227779 для детальної консультації.

Поділитися:
Замовити зворотній дзвінок