Про компанію

Будівельна група Синергія — це девелоперська компанія повного циклу, в складі якої архітектурне бюро, відділи сервісу, обслуговування, продажів і постачання.

Ми проєктуємо та будуємо багатофункціональні житлові комплекси. Крім будівництва, ми піклуємося про інфраструктуру навколо будинків та розвиваємо місто: реконструюємо дороги, встановлюємо зупинки громадського транспорту, облаштовуємо освітлення вулиць, відкриваємо супермаркети, допомагаємо облагороджувати парки. Не забуваємо про майбутнє дітей та комфорт батьків — будуємо дитячі сади та школи, обладнуємо дитячі майданчики та ігрові зони.

Архітектори Синергії продумують планування так, щоб принциповий холостяк та багатодітна сім'я змогли підібрати собі відповідну квартиру. Поки комплекс будують, кожен клієнт може заздалегідь розподілити житлові площі, зонувати простір, продумати освітлення.

Також наша компанія робить ремонти та ви можете в'їхати в уже готову квартиру: ми допоможемо підібрати сантехніку, вирівняємо і пофарбуємо стіни, встановимо всі меблі по вашому дизайн проекту.

Обслуговування будинку після здачі

Ми не закінчуємо співпрацю з клієнтами передачею ключів, тому що відповідаємо за збереження і розвиток вже побудованих комплексів.

Наша власна обслуговуюча компанія стежить, щоб ландшафтний дизайн залишався доглянутим, вода подавалася очищеною, а в під'їзді було чисто.

Наші стандарти будівництва

За роки роботи ми виробили наші стандарти будівництва, в яких поєднали досвід наших попередніх проектів і нові тренди розвитку ринку нерухомості в Україні.

Історія
Наша команда

Зі зростанням обсягів будівництва зростає компетенція наших співробітників: інженери проходять атестацію та отримують сертифікати будівельних ліцензій, а фахівці інших відділів беруть участь у внутрішніх тренінгах та постійно навчаються за межами компанії. Синергія будує не тільки житло, а й потужну команду фахівців.

Надійний забудовник в Ірпені - гарантія якісного житла

Головний показник надійності — кількість закінчених будівництв та зданих об'єктів. За кількістю зданого житла будівельна група "Синергія" увійшла в топ забудовників столичного регіону, що відображено в профільних рейтингах.

У жовтні 2021 року журнал "НВ" разом з "ЛУН.ua" презентував "Топ-20 найбільших забудовників Києва та області за 8 років". Компанія-забудовник "Синергія" опинилася на 9-му місці в рейтингу, оскільки у період з I кварталу 2014 року по III квартал 2021-го будівельна група здала 40 будинків у 8 житлових комплексах.

Також "Синергія" зарекомендувала себе як надійний забудовник та зміцнила позиції в рейтингу найбільших будівельних компаній Ірпеня та всієї Київської області. У серпні 2021 року портал "Мінфін" опублікував  “Рейтинг забудовників Київської області за 1 півріччя 2021”, в якому Будівельна група "Синергія" посіла лідируюче місце у Топ-5 найбільших забудовників, здавши в експлуатацію 391 квартиру, а це 20 857 квадратних метри житла в комплексах «Синергія Сіті» та «Синергія 3+».

Зміцнити позиції будівельної групи в рейтингах допомогли "Стандарти Синергії", в яких поєднали аналіз потреб клієнтів, досвід попередніх об'єктів та тренди розвитку ринку нерухомості в Україні та країнах Європи.

Зростання якості житла та надійність будівельної групи відображають не тільки рейтинги, а й позитивні відгуки людей, які купили квартири в будинках "Синергії".

 

Замовити зворотній дзвінок