Залишаємося на зв’язку попри відключення. Звертайтесь у Вайбер або Телеграм +380952227779

Три вигоди жити в сучасному розвиненому районі столиці: деталі локації ЖК Синергія Київ

8 Серпня 2023

 

ЖК Синергія Київ розташований у Дарницькому районі Києва зі сформованою інфраструктурою. Всі потрібні точки тяжіння вже є в кроковій доступності, а машиною зручно виїжджати в будь-який район.

 

Будинки ЖК Синергія Київ знаходяться в оточенні розвиненої інфраструктури. Вам не потрібно чекати на будівництво шкіл та дитсадків — все це вже є в кроковій доступності. Поруч з комплексом є три загальноосвітні школи, Слов’янська гімназія та мережева приватна школа, а також три дитячі садочки. Поліклініки теж поряд, багато приватних медичних центрів. Все це заощаджуватиме ваші сили та час на дорогу щодня.

У кроковій доступності не тільки необхідна інфраструктура, а й місця відпочинку: озера з набережними, парки, гарні ресторани, кав'ярні та торгові центри. 

До того ж на перших поверхах ЖК будуть кафе, магазини та інші корисні сервіси. Тут ви зможете придбати свіжу випічку, сходити на тренування та зібратися з друзями на вечерю. 

Щоб обрати квартиру для комфортного життя у столиці — пишіть у чат прямо на сайті або завітайте до центру продажів. Чекаємо вас щодня за адресою м. Київ, вул. Івана Кочерги 17-а.

 

Замовити зворотній дзвінок