Залишаємося на зв’язку попри відключення. Звертайтесь у Вайбер або Телеграм +380952227779

Розпочали фарбування фасаду 2-го будинку в ЖК Синергія Київ: буде яскраво, довговічно, впізнавано

28 Травня 2024

 

Будинок скоро перевершить рендери: фарбуємо мокрий фасад, монтуємо кронштейни та утеплювач для вентильованої фасадної системи.

 

Лицьова сторона будинку вже почала наповнюватись кольорами: бордовим, сірим, їх світлими відтінками, коричневим та білим. Фарбування відбувається стійкою фарбою від перевірених виробників, дотримуючись всіх необхідних технологій. Завдяки цьому фасади будинків довго не втрачатимуть барв та досконалого зовнішнього вигляду.

 

 

З інших боків будинку теж кипить робота – тут монтують кронштейни та утеплювач для вентильованої фасадної системи. Особливість такої системи у тому, що вона передбачає повітряний зазор між лицьовою частиною та утеплювачем. Завдяки цьому у будинку буде здоровий мікроклімат та мінімальний ризик виникнення плісняви на стінах. До того ж, такі фасади довго зберігають первісний вигляд, не потребують особливого догляду та легко ремонтуються.

 

 

Утеплювачем виступає кашована базальтова вата – це двошарова плита, яка з одного боку покрита скловолокном. Воно захищає утеплювач від вітрових навантажень та не дозволяє волозі потрапляти всередину плити. Також кашований шар паропроникний, а це значить, що утеплювач не буде набирати вологу всередині себе, і збереже свої теплоізоляційні властивості. Базальтова вата не горить, а отже підсилює пасивний протипожежний захист будівлі.

Вже відомо, що на вентильованих фасадних системах буде встановлена керамогранітна плитка кольору антрацит з матовою поверхнею. 

Також на території комплексу залили бетонний фундамент для 3-ї частини підземного паркінгу.

Робимо все можливе, щоб завершити будівництво ЖК Синергія Київ вже цього року.

Замовити зворотній дзвінок