Залишаємося на зв’язку попри відключення. Звертайтесь у Вайбер або Телеграм +380952227779

Як забудовник Будівельна група Синергія адаптувала свій столичний проєкт Синергія Київ під виклики війни?

4 Січня 2024

 

 

Директорка «Синергія Київ» Валентина Бойко розповіла Forbes BrandVoice про бачення ринку нерухомості, про те, як змінилися потреби покупців і як потрібно адаптувати компанію і проєкти під виклики війни

 

ПРО ВИХІД НА КИЇВСЬКИЙ РИНОК І КОНЦЕПЦІЮ

Чому група «Синергія», яка багато років будує в Ірпені, пішла у Київ?

Ми пішли в столицю, щоб вийти на новий рівень і хочемо, щоб у нас було більше таких обʼєктів. Фактично ми вже є найбільшою компанією-забудовником у Київській області, тому логічно, що тепер рухаємося у Київ. 

 

Які особливості нового проєкту ЖК «Синергія Київ»? 

Ми будуємо цілі комплекси, а не окремі будинки. Це створює однорідне середовище для життя, в якому є власна інфраструктура, що відповідає потребам мешканців. Також приділяємо особливу увагу якості обслуговування будинків. Вважаємо, що ці фактори зроблять наш проєкт привабливим для київських покупців.

«Синергія Київ» – це високі стандарти будівництва і принципово нова концепція розвитку території. Це створення комфортного житла, що враховує розмаїття життєвих сценаріїв різних людей, а також формування власного комʼюніті-центру, суспільного простору та сучасних ландшафтних рішень. І все це у безпосередній близькості до метро і мальовничих озер Дарницького району Києва.

 

Новий проєкт ЖК «Синергія Київ»

 

Зараз дуже багато інвесторів звертають увагу на безпеку. Чи є у вашому проєкті укриття або бомбосховища?

Так, є укриття, яке відповідає всім нормам безпеки. Розуміємо, що часи зараз непрості, і старі будинки не завжди мають належні бомбосховища. Тому ми вирішили, що в нашому комплексі великий підземний паркінг можна використовувати як укриття під час тривог. Паркінг буде обладнаний усім необхідним для комфортного перебування людей: місцями для сидіння, туалетами, водою тощо. 

 

Які нові сервіси зʼявилися під час війни у ваших проєктах?

Ми приділили особливу увагу інклюзивності. Проєкт «Синергія Київ» створюється так, щоб було зручно переміщатися і з дитячим візком, і пішки, і на самокаті, і в колісному кріслі. Для цього ми прибрали сходи, пороги та пандуси на всій території. Єдине безбарʼєрне середовище – один із головних елементів проєкту. Входи в підʼїзди на рівні землі стануть найпомітнішим проявом цього принципу. 

Важливо, що безбарʼєрне середовище не закінчується за дверима підʼїзду. Низькі бордюри, широкі тротуари, довгі пішохідні бульвари й беззастережний пріоритет пішохідному руху всередині комплексу – все це створює однорідне середовище, по якому зручно пересуватися будь-якому мешканцю, незалежно від віку і стану здоровʼя.

Скажу більше – будинок є, без перебільшення, місцем сили. Те, наскільки люди ним задоволені, впливає і на ментальне здоровʼя та самопочуття. Під «будинком» маю на увазі і безпосередньо дім, і усе, що є навколо: подвірʼя, сусіди, озеро, весь житловий масив.

Інакше кажучи, обираючи будинок, люди опосередковано обирають своє майбутнє. І ми зробимо усе, щоб вони почувалися щасливими у нашому проєкті.

 

Як ви це втілюєте? Що робите передусім?  

Вже зараз ми продумуємо суспільний простір із прогулянковими бульварами, зонами відпочинку, дитячими та спортивними майданчиками. Це дасть змогу у майбутньому сформувати ком’юніті однодумців, які будуть спілкуватися між собою, відчувати близькість і причетність до спільного комфортного простору та займатися вдома тим, що справді подобається: творчістю, спортом, саморозвитком, вихованням дітей. 

 

Відключення після обстрілів енергетичної інфраструктури показали важливість альтернативних джерел забезпечення світла і тепла в житлових комплексах. Як ви на це відреагували? 

«Синергія Київ» є енергоефективним комплексом із власною даховою котельнею, яка забезпечить мешканців теплом і гарячою водою незалежно від зовнішніх обставин. Будівля утеплена базальтовою ватою, що також сприяє енергоефективності. У випадку відключення електроенергії в комплексі будуть працювати генератори, які забезпечать мешканців теплом і світлом.

 

«Синергія Київ» – це високі стандарти будівництва і принципово нова концепція розвитку території», – Валентина Бойко, директорка "Синергія Київ". Фото: Артем Галкін

 

Розкажіть про плани на майбутнє. Які ви бачите зараз можливості для розвитку компанії? 

За три місяці до початку повномасштабної війни Будівельна група оголосила про старт продажів свого першого проєкту в Києві – ЖК «Синергія Київ». Російське вторгнення призупинило роботи на будмайданчику, проте вже в травні 2023-го ми відновили будівництво. А у жовтні завершили монолітні роботи одного з будинків. Сьогодні на будмайданчику ЖК «Синергія Київ» у розпалі фасадні роботи. Наші плани дуже амбітні: ми потужно йдемо вперед і вважаємо, що здача будинку на кінець 2024 року цілком реальна. 

Звичайно, ми розуміємо, що велика війна в Україні може вплинути на терміни будівництва. Однак віримо в перемогу і впевнені в тому, що у нас вистачить фінансових і людських ресурсів для виконання своїх зобовʼязань. Що стосується планів на майбутнє, то група має хороший портфель замовлень. У нас уже проєктуються інші комплекси, які ми плануємо запускати.

 

Прочитати інтерв’ю повністю можна тут.

Замовити зворотній дзвінок