Меню

ЖК Синергія Київ у 2024: рік змін і досягнень

2 січня 2025 р.
ЖК Синергія Київ у 2024: рік змін і досягнень

 

2024 рік став для Синергія Київ часом важливих змін і досягнень: участь у програмі “єОселя”, відновлення будівництва та масштабні обсяги робіт.

 

Однією з найважливіших подій стала акредитація для участі в державній програмі “єОселя”. Уже перші угоди підтвердили надійність Синергії як забудовника. Ми щиро раді, що завдяки цій програмі ще більше українців зможуть дозволити собі житло у нашому комплексі.

2024-й став роком продовження розпочатих раніше справ. Ми відновили будівництво першого будинку, де вже зведено 5 поверхів моноліту. Роботи йдуть безперервно!

У другому будинку також кипить робота. За рік тут з’явилися дві секції підземного паркінгу, майже завершено фасад, влаштовано дах із газовою котельнею та придбано генератор. Наразі встановлюються ліфти та двері до квартир, тинькуються стіни й укладається тепла підлога.

Цього року ми використали 2 700 кубометрів бетону, чого вистачило б, щоб покрити 40-сантиметровим шаром футбольне поле за стандартами FIFA. А ще було використано 370 тонн арматури — це у півтора рази більше, ніж важить легендарний літак “Мрія”! Усе це для того, щоб будинки Синергія Київ були міцними та довговічними.

Команда Синергія Київ вітає вас із Новим роком! Нехай ваші мрії про дім здійснюються, а новий рік приносить щасливі миті, залишаючи лише теплі спогади про минуле.

У 2025 році ми продовжимо будувати без упину, втілювати нові ідеї з благоустрою та ділитися найцікавішими новинами прямо з будмайданчика. Залишайтеся з нами, і до зустрічі в Новому році!

Поділитися